✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
- his laugh, bitter as nightshade. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

- his laugh, bitter as nightshade.

2 posters

Go down

- his laugh, bitter as nightshade. Empty - his laugh, bitter as nightshade.

Писане by blackbird. Сря Сеп 04, 2019 7:43 pm

Most species bare their teeth as a threat, a display of aggression. It is a reminder that these clenched jaws can and will open your yielding throat. I want you to think of this, the next time I smile.

Роден съм на място, обречено на гибел. Място, на което всеки следващ ден изглеждаше по-ужасен от предишния, независимо какво правиш, независимо в какво настроение се будиш. Място, твърде много ухаещо на смърт. Казват, че някога това място се наричало Земя. Не знам дали е вярно, израснах без баща, а майка ми почина твърде рано. Тялото ѝ не издържа на промяната, казват, а аз дори не помня как изглеждаше тя, нито дали във външността ми има поне зрънце от нейното наследство или всичко дължа на един непознат. Ала не са ли и двамата такива в крайна сметка?
Израснах на един от корабите, пътуващи към Огнената планета. Казват, че имам същия нрав – буен и необуздан, непредвидим като горски пожар. По-късно това качество ми помогна да оцелея, защото съдбата обича безстрашните. Хората също. Изпитват уважение към онези, които нямат какво да губят, които не се страхуват да изгубят живота си, защото това е единственото, което притежават сега или което винаги са притежавали. Или е страх? Границата между двете понякога може да бъде толкова тънка.
Почти целия си съзнателен живот прекарах в себедоказване. Защото бях никой. Нямах фамилия, семейство, войска, слуги. Имах сестра, близначка, макар и във вените ни да не течеше една кръв. Ала беше тъмнокоса като мен, на почти същата възраст. Бяхме единствените деца, а всички гледаха с надежда в очите си към нас. Почина, когато бях на десет години. Трансформацията я разяде, цяла седмица се тресеше, докато не се предаде. Имах и нещо като баща. Нейният баща. Мъжът, който ни бе взел под крилото си и довел тук. И той сега е мъртъв.
Пристигайки, започнах от нищото, макар и все още дете. Научих, че да бъдеш никой е струва повече отколкото всяка знатна фамилия, както и отваря много повече врати отколкото тези, пред които са изправени бъдещите принцове и крале. Още повече на място, където жените имаха силата. Както казах, съдбата обича безстрашните.
Промъквах се с лекота измежду тълпите, опразвайки джобовете на знатните господа и госпожи, които идваха. Неведнъж отправяха желание да ме осиновят, а отговорът винаги беше един и същ - не. Отказвах да предам свободата си в чужди ръце. Сякаш всеки път, в който думите се отронеха от устните им, усещах как съдбата има своята цел за мен и тя не беше сред тях. Докато един ден това чувство се промени. Един ден казах "да".

• Майка му е една от последните, които успяват да се качат на потеглящия кораб, като баща му остава сред руините на Майката Земя.
• На 10 открива дарбата си, до 13-годишна възраст я е усъвършенствал и умело използва прикритието на нощта за нелегалните си дейности. Започвайки от дребни кражби, подхранван от тръпката Дариан бързо започва да затъва все по-надълбоко, докато не се превръща и в убиец - само срещу подходящата цена, разбира се.
• Винаги е отказвал да бъде породен от благородниците, които имат афинитет към красивите лица, но щом едно от семействата му предлага да бъде пазач на дъщеря им, както и след като се запознава със самата нея, не намира силите да откаже и приема.
Darrian Colborne, 28 shadowshiver // darkness manipulation
faceclaim: ben barnes
blackbird.
blackbird.
Shadowshiver
Shadowshiver

Брой мнения : 929
Join date : 30.08.2019

Върнете се в началото Go down

- his laugh, bitter as nightshade. Empty Re: - his laugh, bitter as nightshade.

Писане by Issadora. Сря Сеп 04, 2019 7:46 pm

Accepted!WELCOME TO THRONE OF STARS!
Issadora.
Issadora.
Admin
Admin

Брой мнения : 321
Join date : 26.08.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите