✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
can someone give me the answer to my question - where's my soul? Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

can someone give me the answer to my question - where's my soul?

2 posters

Go down

can someone give me the answer to my question - where's my soul? Empty can someone give me the answer to my question - where's my soul?

Писане by albedo; Чет Сеп 26, 2019 12:34 am





won't you give me your love and passion?
Believe in love, even though There are borders
and disturbance and more



albedo smaragdina | shadowshiver | empathy | age: 24 | fc: ezra miller

☾☾ Бе кръстен на цвета на алабастровата си кожа, на морската пяна, разбиваща се във вълнолома и белите гълъби,разперили криле към небето. Бе кръстен на крехкия порцелан, на гъвкавата бреза във вятъра, на танцуващите снежинки, ефирно движещи се в ритъм, който само те знаеха. Бе кръстен на морето от памук, което симулираше облаците в слънчев ден, белите дантели обрамчващи ефирния тюл на полите на балеринките, чистите и красиви бели лебеди, които с кралска осанка плуваха из огледалните си езера. Бе наречен на цвета на булчинската рокля, събрала в себе си метафората за свян и чистота, с цвета на нежният еделвайс, на крехкия кристал, на неизмеримето. Бе наречен на белия цвят на надеждата.

Но крехкото му същество, наименувано с този цвят отдавна бе изгубило правото да се нарече въплъщение на надеждата. Още от живота му на Земята бе станало че чистотата нямаше да пребъде в храма на неговото тяло. Табула Смарагдина, баща му далеч не бе цвете за мирисане, при положение че се опитваше да си провре път в йерархията на руските олигархски сводници, а майка му бе една от неговите жрици на нощта - злощастната Елишева, момиче с унгарски произход и наивност на кошута. За нейно съжаление бе родила красиво момченце, което знаеше как да омайва хората със заучената от другите колежки на майка си грация, и което неговия отец небесен бе решил да използва като разменна монета за печелене на позиции, пращайки го да скитосва чуждите постели откак бе станал на 15.

Животът на Земята опетни Бедо, положи лепавите си, кални, радиоционни пръстчета върху алабастровата му кожа, прокара ги през катранените му коси и раздра умът му и вътрешният му мир - превръщайки се в онова, от което Смарагдина се мъчеше всячески да се избави и изяга. Но щетата вече бе нанесена. Албедо вече не бе същия, и бледното му лице изразяваше по-малко емоции и от тухлена стена, докато той приемаше безброй горещи, кипящи, изгарящи, гнусни тела между краката си - дали на земята, или на Лека, бе без значение.

От радиацията в системата му се превърна в шадоушъвър, а способността, която това му даде само спомогна към спиралата на саморазрушението. Опиатите, алкохола и черните дантели обгрижващи нежното му тяло с ласките си бяха незименния арсенал, който присъстваше във всеки ден на младежа - докато от него не остана нищо друго освен красивата му обвивка и нагласата че за някой като него не съществува любов, а само хладни ласки за по една вечер с нови и нови, безличните патрони на бардака в покрайнините на Безревия, там където бе мястото на новият му така наречен дом.

Нима нямаше кой да го спаси от това празно съществуване?

CODAGE PAR AMATIS

albedo;
albedo;
Shadowshiver
Shadowshiver

Брой мнения : 13
Join date : 25.09.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

can someone give me the answer to my question - where's my soul? Empty Re: can someone give me the answer to my question - where's my soul?

Писане by Aerelya Чет Сеп 26, 2019 12:55 am

Accepted!WELCOME TO THRONE OF STARS!
Aerelya
Aerelya
Admin
Admin

Брой мнения : 118
Join date : 09.11.2018

https://throne-of-stars.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите