✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
Falling in lust. Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
Falling in lust. Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
Falling in lust. Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
Falling in lust. Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
Falling in lust. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
Falling in lust. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
Falling in lust. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
Falling in lust. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
Falling in lust. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

Falling in lust.

2 posters

Go down

Falling in lust. Empty Falling in lust.

Писане by Nathaniel Khan. Нед Сеп 22, 2019 1:16 pm

Nathaniel Khan

Shadowshiver| FC: KJ Apa |24 years old |tantric manipulation (can sense, create, shape and manipulate sexual energy)


- Майната ти, Натаниел!
Докато влагах всичките си усилия в опит да избегна летящия към главата ми часовник, съзнанието ми ме върна към началото, което доведе до злощастното положение, в което се намирах в момента.
Спомените постепенно се възвръщаха. Мъгляви и богато пропити с алкохол, но знаех едно – срещнахме се в бара. Или непосредствено извън бара. Бар, който отвориха едва месец  по-рано на две пресечки от дома ми. Бар, който привличаше с красивите си танцьорки, евтиното уиски и липсата на каквито и да било задръжки. Бар, който приятелите ми твърде упорито се опитваха да ме накарат да посетя, докато накрая не решиха да организират ергенското парти на Дейвид именно тук. Дейвид, горкият глупец, беше един от най-добрите ми приятели. Няма да лъжа, приех новината за годежа с нужната доза скептицизъм и недоволство. За мен това беше краят на една ера, на едно дълго и изпълнено с подвизи приятелство. И го съжалявах, макар да не се осмелявах да го каже на глас. Не се радвах за бъдещите младоженци, което може би ме правеше ужасен приятел. Но как мога да се радвам? Джесика не беше за него. Всички го знаеха. Всички го виждаха. А глупакът беше толкова влюбен, че дори не забелязваше погледите, които си разменяше с всички останали.
Или може би това е удобен начин да оправдая действията си. Но така и не споделих притесненията си. Не трябваше да се бъркам.
И тъкмо, защото не трябваше да се бъркам, се озовах в ситуация, която беше дефиницията на ужасен приятел и ужасна постъпка.
Но тепърва ми предстоеше да се сблъскам с реалността. Мъглявото ми съзнание все още не ми позволяваше да разбера какво се случва.
Изведнъж непознатото момиче промени стратегията си и вместо да запраща тежки и твърди предмети срещу мен, се втурна с всички сили насреща ми. Обезумялото й изражение подсказваше за желанието да ми причини невъобразима болка. Започна дълга и безсмислена игра на котка и мишка – аз се качих върху леглото, а тя се опита да ме достигне. Преместихме се в кухнята, където дебненето продължи около масата,  съпроводено с ругатни и няколко опита да запрати нов предмет по главата ми.
Когато сутринта отворих очи, не предполагах, че денят ми ще започне с истерични викове. Разбира се, тези първи няколко минути, изпълнени с блажено неведение, по нищо не подсказваха бедствието, което предстоеше.
До себе си видях момиче – тъмнокосо и полуголо. Кафеникавите къдрици бяха необуздано разпилени върху възглавницата, а лицето й се криеше някъде под тях. Не си спомнях коя е. Нито как се е озовала в леглото ми, но простата логика подсказваше, че вечерта ми е свършила повече от добре. Внимателно се измъкнах от леглото, за да не я събудя и с широка усмивка се насочих към кухнята. Но замръзнах на прага, когато от леглото чух ужасно познат глас, който дрезгаво произнесе името на най-добрия ми приятел. Усетих студените капки пот, които почти моментално се появиха по врата ми.
- Д-Джесика?
Момичето моментално скочи на крака. Вече виждах лицето й. А паниката накара тялото ми да се вцепени.
***
Натаниел Кан се роди преди не повече от двадесет и четири години в малка болница, славеща се с всеотдайния си персонал. Беше тиха и спокойна нощ. Прекалено тиха. Но твърде неспокойна, когато родилното остана притихнало след като докторите извадиха полуживото бебе от издъхващата майка. Изплашени сестри се втурнаха да оказват първа помощ на новороденото. Битката им продължи няколко минути, докато пискливия му глас най-после не прокуди злокобната тишина.
Детството му премина в чести смени на домове, което неминуемо доведе до липса на приятели. Така и не успя да се почувства у дома си, където и да отидеше. Но буйният му нрав винаги се забелязваше и често му носеше проблеми. Години по-късно, след множество опити да открие каквато и да е информация за покойната си майка, се запозна с нейна приятелка. От нея разбра, че още от зачеването си е бил нежелан.  Дори в този най-важен първи момент от съществуването му, жената, която го дарила с живот, била под въздействието на обилно количество алкохол и бог знае какви други субстанции, затова и информацията за онази нощ беше твърде оскъдна. Разказа му за непознат мъж, с когото видяла майка му да напуска нощното заведение. Висок и красив. Спомняше си дълбоките тъмни очи. Очи, които Натаниел несъмнено беше наследил.
***
- Погледни го от добрата страна. По-добре, че бях аз. - не така започваш извинение, глупак такъв. Това гласче можеше да се включи по-рано преди да изстрелям всички глупости. Но знам, че бях прав. И че беше въпрос на време да е някой друг. И все пак... - Съжалявам, Дейв. Не знам как се озовах с нея.
- Не знаеш? - изглеждаше ядосан. Признавам. На негово място и аз щях да съм ядосан. Или пък нямаше. Кога ли съм бил на негово място, че да знам? Единственото, което успях да направя преди да получа юмрук в лицето, е да присвия очи. Сякаш това щеше да помогне или да намали болката при удара. - Мъртъв си за мен!

И след като отново останах без приятели, най-логичното нещо, което можех да направя, бе да се кача на кораба и да изчезна от планетата, която не ми даде абсолютно нищо. Може би сме квит. И аз не бях особено полезен.
Но поне получих втори шанс.

* Ликът е запазен за мен.
X

Nathaniel Khan.
Nathaniel Khan.
Shadowshiver
Shadowshiver

Брой мнения : 331
Join date : 22.09.2019

Върнете се в началото Go down

Falling in lust. Empty Re: Falling in lust.

Писане by Issadora. Нед Сеп 22, 2019 1:33 pm

Accepted!WELCOME TO THRONE OF STARS!
Issadora.
Issadora.
Admin
Admin

Брой мнения : 321
Join date : 26.08.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите