✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

Show me your scars, and in return let me pretend that I had none.

2 posters

Go down

Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Empty Show me your scars, and in return let me pretend that I had none.

Писане by Cassiopeia Пет Сеп 13, 2019 10:36 pm



Chase me, chase me, tell me how you hate me. Erase me, erase me.
Date me, break me, easily replace me






Наричаше се картина. Голо бяло платно на което рисуваше за всеки дръзнал да поеме четката и палитрата за да я оцвети. Можеше да приеме всеки образ и цвят и да блести като шедьовър. Всичко зависеше от цената... Някои даваха много, други колкото имаха. Имаше нещо особено в нея. Макар и да бе почти прозрачна, бледа и слаба - коренът й бе изгнил и стар, черен на цвят. Заблуждаваше всички - започна първо с възрастта си, сетне смени име, история. Започваше живота си наново и наново. И всичко това... да да живее в сянката на някой несполучлив брак. На млади години бе желана любовница на доста извисени в обществото фигури - беше лесно да цеди от тях. Дори и това да значеше, да си държи устата затворена. Правеше го и всяка минута и носеше пари. Личеше си, че малко е остряла  и всичко започна, когато опря до онзи Землянин, слаб и кекав. Събуди се болна и не стана от леглото повече от седмица - побеля повече от преди и сякаш цялата се изпи отвътре.  Всичко се промени, дори самата тя. Задържа любовник - стар ерген, както казваха някои земляни, който с напредналата си възраст и опит, осъзна какво се случва и за да не съсипе името и репутацията си, даде на Касиопея това, за което се бе впила в него. Но това някак си успя да пречупи нещо в нея и тя... остана до него. Напусна го тихомълком доста време след това. От тогава разполага с някакво благоустройство, достатъчно че да съществува пълноценно и да не се лишава.


Cassiopeia Iblis | 30+ y.o | Citizen of Lekha born in Voterra | FC: Jaime Murray



Последната промяна е направена от Cassiopeia на Пет Сеп 13, 2019 11:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Cassiopeia
Cassiopeia
Citizen
Citizen

Брой мнения : 60
Join date : 13.09.2019

Върнете се в началото Go down

Show me your scars, and in return  let me pretend that I had none. Empty Re: Show me your scars, and in return let me pretend that I had none.

Писане by Feidhelm O'Tooley. Пет Сеп 13, 2019 10:39 pm

Accepted!WELCOME TO THRONE OF STARS!
Feidhelm O'Tooley.
Feidhelm O'Tooley.
Admin
Admin

Брой мнения : 592
Join date : 26.08.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите