✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage?

2 posters

Go down

what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Empty what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage?

Писане by dorian enos. Пон Сеп 09, 2019 9:36 pm

what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Tumblr_oyzsdudq961s5ddt8o4_540
Dorian Enos | Chris Hemsworth | 33 years old | General of the Taelia's army

Сила от стъкло.
Любов от хартия.
Режат дълбоко, безмилостно, оставят грозните си отпечатъци по кожата ми; белязват я, сякаш рисуват шедьовър на болката, а аз съм умореното платно, въздишащо след всеки нанесен щрих, горделиво понасящо грубия натиск, но отказващо да се пречупи под него.
Сърцето ми е слабо. Разпада се частица по частица, сгърчено от липсата на нейната любов, но продължаващо да шепти дрезгаво името й в агонията си. Умолява за милост, стене, задушено от жестоката прегръдка и сковано от нейната смразяваща хлад. В очите ми бушуват бури, а копнежа ми по нея са бурните вълни, разбиващи се в скалите на нейната безразличност. По мокрите пясъци на брега остават само думите, измити твърде бързо от коварните води и никога достигнали до нея. Погълнатите от океана копнежи за опияняващата й близост. Нещо, което никога не съм имал. Не и истински. Бе ми отнето още преди нашата приказка трагедия да е започнала, опръскана с отрова, намерила начин да ме обвърже с нещастието завинаги. Съюз на тъга. С аромат на измама. С горчивия вкус на фалш и омраза. И с ангелското й лице, изкарващо на показ Дяволът в мен. Понякога все още си мисля, че лудостта ми не си е отишла напълно. Че се е напоила в основите на счупеното ми съзнание и продължава да търси пролуки, за да си пробие път към още по-счупеното ми сърце.
Луд съм в основата на съществуването си.
Дълбоко в мен има нещо сбъркано. Хаотичната мрежа на нервите ми е прекъсната някъде, а нишката на здравия ми разум е увиснала в прокълнати надежди и сляпа вяра. Наричан съм герой, но не искам да бъда. Поне вече не. Съдбата на героите е винаги трагична. Краят не е посипан с листа от рози, а единствено от аления нюанс на пролята кръв. И не ме очакват нежните й ръце, а ледените пипала на безкрайния мрак и тъмнина, бореща се да се наслои в душата ми; да се разтвори като наркотик и да ме подчини на себе си, да ме превърне в поредната си зависима жертва.
Луд съм в любовта си.
И съм болен от ревност.
Понякога оставям бурите в мен да утихнат и погледът ми се прояснява. Виждам я съвсем ясно. Гледам я като хлътнало хлапе, давещо се във водопада на шоколадовите й коси; закачам сините си ириси върху плътните й устни и си представям вкуса на истинската свобода; с любопитство се плъзгам по изваяните гънки на перфектното й тяло докато трескавия ми поглед бъде обладан отното от жестоките демони, намерили подслон в душата ми. Точно в този момент алармата започва да пищи в ушите ми. Нещо отвътре прещраква. Привключвам напълно и звярът излиза на свобода. Кристалните ми сини ириси биват погълнати от катранените ми зеници и кокалчетата ми побеляват от силата, с която стискам ръцете си в юмруци. Неистовото желание да я удуша с голи ръце засяда в гърлото ми и ръмжа срещу нея свирепо.
- Моя си! Единствено моя! - крещя обезумял срещу лицето й, а пръстите ми стискат грубо китките й и тресат цялото й тяло. - Ще убия всеки, който дръзне да те докосне! Ще го убия пред очите ти!
Луд съм в страховете си.
И единствено близостта й може да ме спаси.
Държа я притисната силно в ръцете ми, но хватката ми остава все така безпощадна и груба. Избутвам я върху перфектно изпънатите завивки на леглото, замръзнало от постоянната зима помежду ни и разкъсвам снежнобялата й рокля, превърнала се в олтар на нейната невинност. Рязко издърпвам плата, покриващ тялото ми и го хвърлям на пода, тъжен свидетел на един луд, луд мъж и парещите сълзи на жена, прокълната в съвършената си красота. Ръцете ми притискат китките й над главата, а тялото й се сгърчва под моето, набирайки чершафите, превърнали се в нашето бойно поле.
- Искам да ме виждаш и в чуждите погледи! Устните да те болят, когато целунеш друг! Да мислиш за мен, когато тялото ти става чуждо!
Дрезгавия ми глас е последван от още по-грубите тласъци на тялото ми. Целувките й са солени. С вкус на тъга и аромат на затвор. Сърцето ми е пленник на съществото й. И болната ми любов пречупва и нея, за да не я пожелае друг.
Отварям широко очи, а цялото ми тяло е плувнало в пот от кошмара. По пламналите ми страни е изписан срама на постъпката ми, а в ръцете ми е смачкана ревността, която ме тегли към бездната и продължава да ме буди всяка нощ. Горя в мрака, защото съм сам. И защото тя е може би нечия друга.
- Съжалявам...
Луд съм по нея,
а спасение няма.
dorian enos.
dorian enos.
Blue blood
Blue blood

Брой мнения : 1339
Join date : 09.09.2019

Върнете се в началото Go down

what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Empty Re: what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage?

Писане by Issadora. Пон Сеп 09, 2019 9:39 pm

Как желаеш да променим името ти?
Issadora.
Issadora.
Admin
Admin

Брой мнения : 321
Join date : 26.08.2019

Върнете се в началото Go down

what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Empty Re: what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage?

Писане by dorian enos. Пон Сеп 09, 2019 9:40 pm

Аз си го промених, благодаря. <3
dorian enos.
dorian enos.
Blue blood
Blue blood

Брой мнения : 1339
Join date : 09.09.2019

Върнете се в началото Go down

what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Empty Re: what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage?

Писане by Issadora. Пон Сеп 09, 2019 9:41 pm

Accepted!WELCOME TO THRONE OF STARS!
Issadora.
Issadora.
Admin
Admin

Брой мнения : 321
Join date : 26.08.2019

Върнете се в началото Go down

what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage? Empty Re: what kind of man loves like this? you do such damage, how do you manage?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите