✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
Revenge, And a Little More Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
Revenge, And a Little More Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
Revenge, And a Little More Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
Revenge, And a Little More Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
Revenge, And a Little More Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
Revenge, And a Little More Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
Revenge, And a Little More Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
Revenge, And a Little More Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
Revenge, And a Little More Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

Revenge, And a Little More

2 posters

Go down

Revenge, And a Little More Empty Revenge, And a Little More

Писане by snow flower Пон Сеп 30, 2019 11:57 pm

Revenge, And a Little More Tumblr_inline_pgyjcgn1gv1woxe4b_1280 Revenge, And a Little More Tumblr_inline_pgyo3wSlhn1woxe4b_1280
Astrid Vern
citizen of Lekha
25 years old  /fc: Josefine Frida Pettersen

Стискаше силно ръката на брат си докато корабът се носеше по спокойното море. Отдавна бе спряла да плаче, но все още нямаше настроение. Очите ѝ блуждаеха към миналото. Въпреки че тялото ѝ бе тук физически, съзнанието ѝ летеше към друга посока. Дори не бе успяла да каже сбогом. Обичаше родителите си независимо какви бяха и какво бяха направили. Опря глава на рамото на брат си, а той я обгърна в сигурна прегръдка.
- Не беше направил нищо. Сигурна съм, че не би. - прошепна с липса на всякаква емоция, а гърдите на брат ѝ се надигнаха поемайки си въздух, а след това от устните му се разнесе въздишка.
- Какво? - вдигна поглед търсейки някакъв отговор в очите му. Защо не потвърждаваше? Защо не се съгласяваше с нея? - Сед, знаеш ли нещо, което аз - не. - надигна се лекичко продължавайки да изследва очите му.
- Знам прекалено много неща, които ти не, Астрид. - понече да разроши косата ѝ, но тя спря ръката му навреме.
- Недей! Не го прави! Не се дръж с мен като с малката сестра. Трябва да знам. Става въпрос за нашия баща. За майка ни. Не можеш да пазиш тайни от мен. - изправи се продължавайки да го следи с поглед.
- Лиз, не ти трябва да знаеш...
- Трябва! - повиши тон прекъсвайки го - Трябва, Седрик! Баща ни е осъден в измяна! Измяна! Точно това трябва да знам, за да знам дали имам правото да виня проклетите Гаос за смъртта му! За да знам дали трябва да искам отмъщение!
- Не бива да искаш такива неща. - побърза да изстреля мъжът - Виж, ще ти кажа. Обещавам. Ще ти разкажа всичко някой ден.
- Искам този ден да е този. Днес! Чуваш ли! Сега! - продължаваше да настоява момичето, а брат ѝ просто направи няколко крачки към масичката където бе уставил питието си. Отпи няколко глътки оставяйки думите ѝ да изчезнат в пространството.
- Верн винаги е било до Гаос. Винаги. Хората ни бяха част от всяка битка. Повече от половината добив винаги е отивал за Принцесите. Татко им беше верен така както всеки Верн раждал се някога. Нали?! - не оставяше темата докато не получеше отговора си и може би щеше да го получи. Виждаше как Седрик бе на път да ѝ обясни всичко. Чертите на лицето му омекнаха, погледа му се смекчи така както правеше всеки път около сестра си.
В каютата нахлу младо момче развълнувано.
- Милорд, милейди, стигнахме. - след това изтича нагоре по стълбите, а двамата Верн последваха примера му.
- Безревия? - попита изненадано момичето - Мислех, че отиваме във Вотера. - обърна се объркано към брат си, а той не посмя да направи очен контакт. Погледа му изследваше замъкът, а с него и мракът застилащ всичко наоколо включително и пристанището. Елизабет не беше експерт по кралствата макар да бе чела някои неща за тях, но доколкото помнеше това тук не бе от безопасните. Защо, по дяволите, бяха на това място?
- Ще останеш при леля Синтия. - в думите му имаше известен студ и дистанция. Сякаш я изблъскваше от себе си.
- Аз ще остана? Ами ти? - отстъпи крачка назад.
- Тя е слугиня тук откакто татко я прогони. Ще спиш в нейната стая. Ще правиш онова, което тя ти каже. Ще работиш каквото се наложи. - думите му я тласкаха все по-далече от себе си.
- Седрик, отговори на въпроса ми. - настояваше на своето момичето.
- Аз ще се върна. - каза кротко сграбчвайки раменете ѝ - Обещавам. Ще те взема при себе си отново. И ще ти разкажа всичко. Дори ще те заведа във Вотера. Там откъдето е мама. Ще видиш всичко, за което ни е разказвала. Но сега не мога да те пазя. Не мога да съм до теб. - придърпа я в прегръдките си и я целуна закрилнически по челото.
- Не! Никъде няма да ходя без теб! Трябва да сме заедно! Мама би искала това! Седрик, мама би го искала! Не може да ме оставиш! - очите ѝ се пълнеха със сълзи, а гласът ѝ трепереше от вълнение.
- Обичам те, сестричке. - притисна я силно към себе си.
- Няма да сляза! - отказваше да се отдели от него.
- Не. Ще плуваш. - ръцете му я отделиха от себе си, а след това я избута за последен път. Момичето изгуби равновесие, а след минути тялото ѝ бе поето от студената вода. Бързо изплува на повърхността поемайки си дъх.
- Седрик! - изкрещя, но него го нямаше. Корабът чакаше тя да се озове на сушата, за да обърне безопасно посоката си и да отплава към друго място. Някъде далеч от нея. И да я остави напълно сама.
snow flower
snow flower
Citizen
Citizen

Брой мнения : 22
Join date : 30.09.2019

Върнете се в началото Go down

Revenge, And a Little More Empty Re: Revenge, And a Little More

Писане by Aerelya Вто Окт 01, 2019 12:24 am

ACCEPTED!
WELCOME TO THRONE OF STARS!
Aerelya
Aerelya
Admin
Admin

Брой мнения : 118
Join date : 09.11.2018

https://throne-of-stars.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Revenge, And a Little More Empty Re: Revenge, And a Little More

Писане by Aerelya Вто Окт 01, 2019 12:24 am

Искаш ли да променям името ти?
Aerelya
Aerelya
Admin
Admin

Брой мнения : 118
Join date : 09.11.2018

https://throne-of-stars.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Revenge, And a Little More Empty Re: Revenge, And a Little More

Писане by snow flower Вто Окт 01, 2019 12:27 am

Не, няма нужда. Благодаря.
snow flower
snow flower
Citizen
Citizen

Брой мнения : 22
Join date : 30.09.2019

Върнете се в началото Go down

Revenge, And a Little More Empty Re: Revenge, And a Little More

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите