✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
You tell me lies and I bend the truth. Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

You tell me lies and I bend the truth.

2 posters

Go down

You tell me lies and I bend the truth. Empty You tell me lies and I bend the truth.

Писане by Valerie; Сря Сеп 11, 2019 11:50 am

29 - Blue Blood - FC. Irina Shayk Valerie Posey.
На теб.

Not long ago I heard a song. Reminded me of how we lost our senses.

Питам те, искал ли си някога да имаш втори шанс да се запознаеш с някого? Като с магия всеки спомен, смях, плач и глас да бъдат заличени. Да отовриш очите си сутрин, да излезеш през вратата, да поемеш дълбока глътка въздух и ей така, уж случайно, уж ненадейно да се натъкнеш на препъникамъче, да изпрашиш дрехите си, да погледнеш нагоре и там да стои този човек, пред когото си се чувствал толкова гузен, толкова виновен, че си искал да върнеш времето назад и да се запознаете на нова сметка. Този път да изградиш това зашеметяващо първо впечатление, да не прибързваш, да правиш всичко като по учебник, да изградиш перфектния живот с глината на разрушения. Искало ли ти се е сърцето ти да е пълно с толкова любов, че да нямаш време да мислиш за края? Не можеш да ме излъжеш. Знам, че копнееш за това. Ала човек се бои да е човек тогава, когато го е боляло. А нас ни боля зверски. И болката не е още отшумяла, есенните листа все още прехвърчат в съзнанията ни, подът все така скрибуца, капките, стичащи се на равномерни интервали от мивката, все така се забиват в слуха ни. И втори шанс за нас няма. Разполагаме с това, което вече разрушихме. Не зная дали сме способни да изградим стабилна основа, дали няма всичко да се срути отново. Погълнати сме от неизвестността пред погледа ни. И не мога да ти обещая, че от нас ще излезе велика любовна история, не мога да ти обещая, че когато си заминем от този свят поетите ще пишат за любовта ни, превърнала се във вечност. Не мога да ти обещая, че с мен ще спреш да чуваш хилядите гласове в ума си, че сърцето ти няма да бие жестоко и че няма да изпитваш болка отляво. Не мога да ти обещая мир, нито пък война. И себе си не мога да обещая. Не мога да спра бурните вълни, очертаващи границата на разума и лудостта. Нито отливите, нито приливите мога да спра. Не зная дали не погубвам живота ти, дали не сдъвквам времето ти, дали не те отнемам от света,в който си свикнал да живееш, от това, което си. От онзи толкова уверен мъж, с твърда крачка, с изпъчени гърди напред, с поглед устремен към бъдещето.  Не зная дали с мен не се връщаш постоянно в миналото, в коя вселена се губиш за пореден път. Защото аз имам много. Вървя по стръмното. Годините се свиват. Търкалям своята вина по сипея и я зазиждам. Издигам дом, в който да побирам отпадъци от върхове и бездни. После се превръщам в красива самодива, потапям се във водата на очите ти изплувам като русалка.
Увивам те в невидимите си паяжини, от които цялата сила на света няма да ти е достатъчна да избягаш. А трябваше. Трябваше да бягаш от мен далеч. С колкото сила имаш в краката си. С колкото кислород могат да поемат дробовете ти. С колкото молитви можеш  да изкупиш греховете си.



:copyright:️ 2981 12289 0
Valerie;
Valerie;
Blue blood
Blue blood

Брой мнения : 268
Join date : 11.09.2019

Върнете се в началото Go down

You tell me lies and I bend the truth. Empty Re: You tell me lies and I bend the truth.

Писане by Issadora. Сря Сеп 11, 2019 12:26 pm

Accepted!WELCOME TO THRONE OF STARS!
Issadora.
Issadora.
Admin
Admin

Брой мнения : 321
Join date : 26.08.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите