✭ throne of stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1
Ain't it warming you the world gone up in flamesWelcome to the magical alien world of Throne of Stars RPG Forum. We wish you great time and a lot of adventures in our whimsical galaxy. ✶✶✶
bgtop
BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия.
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeСря Окт 23, 2019 10:21 pm by Cressida de Winter

» Запазване на лик
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeПон Окт 14, 2019 7:17 am by Issadora.

» A guide to thievery. (Crow)
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeЧет Окт 10, 2019 9:33 pm by Charlie;

» Learoy Jervis | 28 |The Guild |The Nightcrawlers right hand | FC. Cody Fern| TAKEN
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeПон Окт 07, 2019 5:00 pm by Issadora.

» Въпроси.
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:50 pm by dorian enos.

» Queens never die.
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:44 pm by Issadora.

» Theodore Morreti - Shadowshiver/ Rouge bounty hunter/ Ex Mobster - Body morphing - Fc. Robert Downey Jr. - FREE
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeЧет Окт 03, 2019 3:41 pm by Feidhelm O'Tooley.

» "This pain was never meant for me but it came in the night and cut my throat out with teeth sharp enough to rip me to shreds."
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 11:42 pm by adeena nalle.

»  je-ne sais quoi, je-ne-vivre , je-ne-vieve heroux
.and your soul remains, the blood still stains Icon_minitimeСря Окт 02, 2019 8:37 pm by Issadora.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 42, на Пет Фев 02, 2024 5:22 am

.and your soul remains, the blood still stains

2 posters

Go down

.and your soul remains, the blood still stains Empty .and your soul remains, the blood still stains

Писане by .starless sky Вто Сеп 10, 2019 3:10 am

Rephaim


17 y.o

Shadowshiver

Lives in Behzrevia

FC: Andy Black
Starless Sky
Кръв. По чаршафите. По ръцете му. По лицето му. По очите му, на мястото на светлосините ириси, които в момента изглеждаха като избодени. На мястото на белите му склери, от които в момента бликаше отровната гъста течност. На тяхно място бяха останали бездънни ями; опасни бездни, в които всеки би могъл да се удави. Усещаше топлината на бликащата субстанция, усещаше металния и мирис и почти можеше да я вкуси по горната част на небцето си. Чувстваше пръстите си толкова горещи, почти способни да стопят и най-дебелото парче метал. Дъхът ми бе учестен и се удряше във въздушната преграда около мен, след което рикошираше и се връщаше обратно върху мен, удряйки кожата ми и наранявайки я почти до синьо. Виеше ми се свят от тежкия аромат в стаята, от светлината на трите луни, процеждаща се болезнено през прозорците, която, разбира се, не можех да видя, от пердето пред очите ми, с което свиквах през деня, ала от което не можех да се отърва нощем. Треперех, стисках зъби като за последно, защото можеше и да бъде. Влагата по лицето ми - кръвта, примесена със сълзи, караше скулите ми да замръзнат. Сякаш се пропукваха с всяка мимика, която правех, а болката не щадеше. Болката никога не щадеше никого.
Изправих се, подпирайки се на леглото с лявата си ръка, за да не се строполя на земята. Глезените ми се чувстваха меки, ледена пот се стичаше по голия ми гръб. Ребрата ми сякаш се врязваха едно в друго, бях безсилен. Жаждата изпиваше последните ми останали сили, а сетивата ми бяха заглъхнали. Прокарах ръка през гарвановите кичури на косата си, полепнали един за друг от насъбралата се съсирена кървава мръсотия върху тях. Изтръсках ръката си в опит да разкарам отвратителната материя, сякаш това би помогнало. Мигове по-късно отново се намирах върху окървавения чаршаф, който трябваше да сменя преди Господарят ми да го е видял. Не можех да му кажа какво се случва всяка нощ - как сънувам кошмари, но истинският кошмар е, когато отворя очите си, а на тяхно място има единствено черна бездна, разтичаща се по окаяното ми лице. И как всяка нощ по едно и също време този кошмар се повтаря и повтаря, и повтаря, а собствената ми отвара на живота ме дави и поглъща като звяр, дебнещ удобната възможност да ме поеме между острите си зъби. Как картините пред очите ми се сменяха светкавично, но рано или късно рефлектираха върху някого, някъде. И как не можех да обеля нито дума, а когато денят сменяше мястото си с нощта във вечно тъмното кралство, аз отново бях принуден да му служа. Да бъда примерния роб, какъвто всеки би желал.
И всичк това се случваше отново - ден след ден, нощ след нощ. Понякога забравях. Понякога си спомнях. Понякога просто усещах. Зависеше от деня, който така или иначе не можех да видя. А единственото нещо, което оставаше като константа, жигосано върху (не)свободното ми съзнание, е името ми - Рефаим.
***
Пояснения:
~ Ирисите му са почти бели, защото е роден сляп, но въпреки това бързо се адаптира към средата около себе си;
~ Радиацията в тялото му е изключително силна, затова продължителността на живота му е скъсена наполовина, а той самият изглежда с десет години по-възрастен, отколкото всъщност е;
~ След разбиването на космическия кораб няма спомени за живота си на Земята. Губи паметта си напълно, спомня си само името си;
~ Всяка нощ по едно и също време получава видения, обвързани с много болка и кървене през очите. Виденията му всъщност са спомени от предишния му живот, но с различни герои, и рано или късно се случват на някого от околните.
.starless sky
.starless sky
Shadowshiver
Shadowshiver

Брой мнения : 21
Join date : 03.09.2019

Върнете се в началото Go down

.and your soul remains, the blood still stains Empty Re: .and your soul remains, the blood still stains

Писане by Issadora. Вто Сеп 10, 2019 3:16 am

Accepted!WELCOME TO THRONE OF STARS!
Issadora.
Issadora.
Admin
Admin

Брой мнения : 321
Join date : 26.08.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите